Abdullahpaşa'dan Hakem isyanı!

Gökler Hukuk Abdullahpaşaspor’da Başkan Ferhat Evsen, 6. haftada oynanan ve 1-0 mağlup oldukları Yolspor maçı sonrası yaptığı açıklamada müsabakanın hakemine ateş püskürdü...

Abdullahpaşa dan Hakem isyanı
Amatör Lig

1. Amatör Lig mücadelesinde Pazar günü Yolspor ile GH Abdullahpaşaspor karşı karşıya geldi. Müsabakayı Yolspor 1-0 kazandı. Gökler Hukuk Abdullahpaşaspor’da Başkan Ferhat Evsen maçın hakemine veryansın etti.

Karşılaşmanın hakeminin taraflı maç yönettiğini iddia eden Başkan Evsen Hakem Bozkurt’un maçı katlettiğini savunarak; “Karşılaşmayı kaybettik. Mücadeleden daha çok hakem ön plana çıktı. İnanılmaz kötü ve art niyetli bir maç yönetmiştir Pazar günkü hakem. Bakkal esnafına saygımız sonsuz kesinlikle yanlış anlaşılmak istemem ama bakkalda bile çalıştırılmayacak insanlara maç veriliyor ve hakemlik yapıyorlar. Hakemlik mesleğinin adını batırıyorlar. Elazığ hakemliğine bir hareket getirmek istediler ancak Pazar günkü maçımızı yöneten Hakem Ozan Bozkurt henüz ilk yarı bitmeden maçımızı adeta katletti. Kulübümüzün ufak tefek, centilmence yaptığı itirazlara karşı hakemin tutumunu kınıyoruz. Bu işi yapamıyorsanız size tezgah açalım, futbolcularımıza bağıracağınıza, haksız yönetimler sergileyeceğinize pazarda limon satın. İlla bizim ligden çekilmemiz mi isteniyor? Anlamak mümkün değil. Sezon başından itibaren dostane, fair-play çerçevesinde mücadele etmeye çalışıyoruz. Buna rağmen hakemler tarafından sürekli katlediliyoruz. Başkan beyi ayrı tutuyoruz ama bu hakemlerle bu sezon tamamlanmaz. Futbolcularımızın, camiamızın emeklerine yazık. Hakkımızı helal etmiyoruz. ”dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!