Orhan Kaynak Kime Teşekkür Etti?

Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, 3-2'lik galibiyet sonrası düzenlenen basın toplantısında konuştu. Kaynak kendilerine bu maç için prim vaadinde bulunan isimlere de teşekkür etti...

Orhan Kaynak Kime Teşekkür Etti
Elazığspor

Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak 3-2’lik galibiyet sonrası yaptığı açıklamada iyi bir mücadele ortaya koyduklarını söyledi.

Sezon başından bu yana yaşanılan sıkıntılara değinen Teknik Direktör Orhan Kaynak, yokluklar içinde mücadele etmeye gayret gösterdiklerini ve buna rağmen futbolcuların olağanüstü bir gayret sarfettiğini ifade etti.

Kulüp içinde sıkıntılar çektiklerini belirten Kaynak, buna rağmen ellerinden gelenin en iyisini sahaya yansıtmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Yaşanan yönetimsel anlamdaki sürece de değinen Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, yapılacak kongrede tek düşüncelerinin takıma sahip çıkacak ve bulunulan durumdan çıkması için gayret gösterecek bir yönetimin oluşmasını istediklerini belirtti.

Kaynak ayrıca bu maç öncesi kendilerini arayarak galibiyet için prim vaadinde bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve eski başkan Necati Erdem’e de teşekkür etti…

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!