Taraftar Urhan’ı istiyor

Bordo-Beyazlı Taraftarlar, Eski Başkanlardan Mustafa Urhan’ın tarihinin en kötü günlerini geçiren 51 yıllık çınar Elazığspor’un tek çaresi olarak görüyorlar…

Taraftar Urhanı istiyor
Elazığspor

Mali anlamda zor günler geçiren ve Spor Toto 1. Lig'de kümede kalma yarışında yer alan Bordo-Beyazlı Temsilcimiz TY Elazığspor’da, başkanlık için kulislerde ismi geçen Mustafa Urhan ismi camiada büyük heyecan yarattı.
Elazığsporlu taraftarların sosyal medyadaki buluşma adresi olan Elazığsporfan’dan “Mustafa Urhan ismi heyecan yarattı” başlığıyla yapılan açıklamada; Elazığspor'umuzun efsane eski başkanlarından Mustafa Urhan'ın kongrede aday olması için camianın önde gelen isimleri kulis yapmaya başladı. Gerek bilgi birikimiyle, gerekse spor camiasının içinden gelen biri olması münasebetiyle kamuoyunun Mustafa Urhan ismine oldukça sıcak bakacağı tahmin ediliyor. Camiayı kucaklama ve Elazığspor'umuzu içinde bulunduğu durumdan kurtarma adına Mustafa Urhan ismi 51 yıllık koca çınar Elazığspor'umuzu ayakta tutmaya yetecektir. Umarız ciddi bir adım atılır ve efsane başkanlardan Mustafa Urhan başkanlığa aday olur” ifadeleri kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!