Elmar ve Tatos serbest kalıyor!

Elazığspor'da, İzlandalı futbolcu Elmar Bjranason ve Yunan futbolcu Andreas Tatos için yarına kadar ödeme yapılmadığı takdirde her iki isim serbest kalacak...

Elmar ve Tatos serbest kalıyor
Elazığspor

Elazığspor'da kaos yeniden başladı!

Daha önce alacaklarını gerekçe göstererek önce TFF'ye ardından da FIFA'ya başvuran Elmar ve Tatos için süre dolmak üzere. 

Bordo-Beyazlı kulüple olan sözleşmesi gereği yaptığı başvuru neticesinde alacaklarını talep eden fakat şuana dek herhangi bir somut adım göremeyen İzlandalı futbolcu Elmar Bjarnason ve Yunan asıllı futbolcu Andreas Tatos için Elazığspor'a verilen süre yarın doluyor.

Elazığspor Külübü, yarın mesai süresi sonuna kadar 42 Bin Euro( 260 Bin TL) tutarında ödeme yapmadığı takdirde futbolcular serbest kalabilecek. 

Elazığspor'da yaşanan belirsizlik ortamı ve kongre süreci nedeni ile nasıl bir karar alınacağı şuan için belirsizliğini korurken, sosyal medya aracılığı ile taraftarlar tepki yorumlarıyla adeta isyan bayrağını açtı.

Bordo-Beyazlı futbolseverler, yaptıkları paylaşımlar ile siyasiler ve idarecileri adete hedef tahtası haline getirmiş durumda. 

Yaşanan bu süreçle alakalı özellikle Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a sert eleştiriler yapılrıeken, Başkan Yanılmaz'ın çözüm için düğmeye basması bekleniyor...

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!