Gakgoş taktik çalıştı

23 Yaşındaki Genç Forvet Ömer Yıldız’ın sakatlığının tam olarak iyileşmediği sahalara ancak 2.Yarı’da döneceği öğrenildi…

Gakgoş taktik çalıştı
Elazığspor

Spor Toto 1.Ligin 12.Hafta Maçı’nda yarın sahasında Eskişehirspor’la 3 puan adına kritik bir maça çıkacak olan Temsilcimiz Elazığspor’da bu maçın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Bordo-Beyazlılar haftalık antrenman programı doğrultusunda zorlu maçın son taktik çalışmasını gerçekleştirdi.
Saat 13:15’te Elazığspor Tesisleri Üst Sahası’nda yapılan ve Teknik Direktör Orhan Kaynak gözetiminde gerçekleştirilen idmana tüm futbolcuların katıldığı bildirilirken müzmin sakat Ömer Yıldız’ın yine takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştığı bildirildi. Daha önce takımla 2-3 antrenmana çıkan Ömer Yıldız’ın henüz tam olarak iyileşmediği öğrenilirken, 23 yaşındaki genç forvetin  ancak 2.Yarı’da takıma katılacağı bildirildi.
Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor yarın yapacağı son bir ter antrenmanı ile zorlu Eskişehirspor Maçı’nın hazırlıklarını tamamlayıp kampa gireceği belirtildi. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!