Game Of Thrones Elazığspor...


Türkçesi "Taht oyunları" olan bin bir türlü entrikayı, tahtı ele geçirmek için çetin savaşların verildiği bir dizidir Game Of Thrones

Konusunu bilmeyenler için kısa özetleyeyim…

7 ayrı parçalı krallık vardır. Bunların amacı ana krallığı ele geçirmek ve güce hükmetmek tüm krallıkları yönetmektir.

Bu uğurda tarihin hiç görmediği entrikalar, ihtiraslar, ayak oyunları, esrarengiz ilişkiler, arka planda kardeşlerin dahi birbirinin ayağını kaydırdığı çetrefilli ilişkiler hakimdir.

Bitmeyen savaşlar alır başını gider 7 krallık arasında.

Hedef güçtür, yönetmektir. Bu yolda her günah meşrudur mübahtır.
Güç ve yönetme hırsı tarihte her zaman kabul görmüş bulaşıcı büyük bir hastalıktır. Bu hastalık maalesef gücünü arttırarak günümüze kadar gelmiş ve bizleri de tesiri altına almıştır.

Şimdi de Elazığspor üzerinden kumdan kaleleri zapt etme, ihtiras oyunlarını izliyoruz.

"Elazığspor’u da biz yönetelim o kale de bizim olsun" hırsı, ihtirası hepimizin nasıl bir enkaza ve bataklığa sürüklendiğimizi hafızalarımıza nakşediyor.

Son yıllarda da Elazığspor üzerinden yaşanılan süreci hatırlayacak olursak; verilen ve tutulmayan sözlerin havada uçuştuğu, Elazığspor üzerinden reklamların yapıldığı, her önüne gelenin samimiyetsizce başkanlığa adaylığını koyduğu ve insanların artık bu tür bakış açılarına karınlarının tok olduğu dönemleri yaşıyoruz.

Maalesef sadece Elazığspor kazanınca göstermelik sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımlar yapıyorsunuz. Elektrikler kesik, tesislerde sıcak su yok, personele maaş yok, futbolcuyu umursayan zaten yok! Kimin umurunda.

Artık taraftarlar, Elazığspor’u sevenler, dert edinenler bu tür paylaşımlarınızı, Elazığspor şehrin marka değeridir söylemlerinizi yemiyor beyler.

Geldiğimiz nokta gösteriyor ki Elazığ bitmiş...

Yanlışlara susarak, hataları görmezden gelerek, bize de faydaları olur düşüncesi ile mevki sahiplerinin hatalarını üstün başarı ve meziyet gibi göstererek el birliği ile bitirmişiz 52 yıllık çınarımızı…

Şimdide son günlerin moda bir sözü ortaya atılmaya başladı. Ciddi bir aday yoksa ben adayım. Yani bunun diğer bir açıklaması şu oluyor. "Ben Ciddiyetsizim"

Birinci kongreye 18, ikinci kongreye 26 gün var bu kulüp geçmişte de kongreler olmadan gayri resmi yönetildi. 

Buyurun Kongreyi beklemeden tesislerin kapısından içeriye girmenizi bekliyoruz. Yalnız 50 Milyon ile 50 Bin TL arasında ki farkı iyi analiz etmeniz gerekiyor…

Bakalım tahta kim oturacak performansı nasıl olacak?

Eğer oturacak bir taht, yönetecek bir kulüp kalırsa!...
 

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
15Kas

Game Of Thrones Elazığspor...